o nas - Krówki z Łowicza FIRMA Brejnak - producent krówek, toffi i pastylek

Przejdź do treści
      Nasza firma powstała w 2007 roku na bazie istniejącego od ponad trzydziestu lat zakładu produkcyjnego.
Prowadzimy niewielki biznes rodzinny wspólnie: ojciec i syn. Dzięki temu, że nie posiadamy wielopoziomowej administracji i zarządzamy wszystkim jedynie we dwóch, każda decyzja biznesowa podejmowana jest praktycznie od ręki a bezpośredni kontakt z nami sprawia, że jesteśmy wyjątkowo elastyczni i nastawieni indywidualnie do każdego kto się z nami skontaktuje.

      Zajmujemy się głównie produkcją krówek, które są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych polskich słodyczy. Od roku 2019 zrezygnowaliśmy z używania w naszych produktach oleju palmowego, pragnąc by nasze słodyczy były nie tylko smaczne, ale i bezpieczne dla zdrowia. Nie używamy również żadnych konserwantów w naszych cukierkach a nasze krówki są bezglutenowe.
     
      W naszej ofercie można znaleźć także toffi kakaowe i śmietankowe oraz pastylki pudrowe o smakach owocowym i miętowym.
 
      Wszystko produkujemy w oparciu i o stare i sprawdzone receptury technologiczne, surowce których używamy są najwyższej jakości dzięki temu smak naszych wyrobów przypomina większości naszych klientów „smak dzieciństwa”. Osiągnięcie wysokiej jakości wyrobów byłoby jednak niemożliwe bez naszego wykwalifikowanego personelu, który na przestrzeni kilkudziesięciu lat opanował do mistrzostwa procesy produkcyjne i technologiczne.

      Serdecznie zapraszamy wszystkich do spróbowania naszych produktów i do rozpoczęcia współpracy.
Wróć do spisu treści