o firmie - Krówki z Łowicza - producent słodyczy, majonezu i musztardy - FIRMA Brejnak

Przejdź do treści

       Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "FIRMA" powstało w 2007 roku na bazie istniejącego od ponad trzydziestu lat zakładu produkcyjnego. Jest to niewielki biznes rodzinny prowadzony przez ojca i syna. Dzięki temu, że firma nie posiada wielopoziomowej administracji, może poszczycić się najwyższą elastycznością, szybkością w podejmowaniu decyzji biznesowych jak również indywidualnym podejściem do każdego klienta.
       Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją jednych z najbardziej znanych polskich słodyczy: krówek, toffi, pastylek pudrowych dostępnych w smakach owocowym i miętowym. Zakład wytwarza także produkty regionalne takie jak majonez łowicki i musztarda łowicka.”FIRMA” kontynuuje tradycję łowickiego GS-u produkując wszystko w oparciu o stare i sprawdzone receptury technologiczne, korzystając z doświadczenia wykwalifikowanego personelu oraz używając najwyższej jakości surowców wytwarza wyroby, których smak pozostaje niezmieniony od kilkudziesięciu lat. Firma nie poprzestała na polskim rynku i od kilku lat jest również obecna zagranicą.
       Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „FIRMA” wciąż się rozwija, starając się dotrzeć do jak najszerszej rzeszy klientów w Polsce i na świecie, chcąc dzielić się tradycyjnym smakiem polskich wyrobów.
Wróć do spisu treści